FAQ - často kladené otázky

Objednanie

1. Aká je dodacia lehota? Za aký čas budem mať knihu pri sebe?
- Každá knižka sa pripravuje individuálne podľa vašich požiadaviek, preto jej expedícia chvíľku trvá. Najneskôr však do 14 PRACOVNÝCH dní od prijatia platby na náš účet knižku posielame k vám.

2. Môžem do knihy vložiť viac hrdinov?
- V knižkách je možné upravovať iba meno hlavného hrdinu, v niektorých prípadoch aj jeho kamaráta, čiže vedľajšieho hrdinu. Bohužiaľ nie je v našich silách a možnostiach upravovať mená ďalších postáv príbehu, nakoľko tie sú v knihách dané. V detaile každej knižky nájdete, čo presne môžete personalizovať.

3. Bude sa objavovať priezvisko hlavného hrdinu v celom texte knihy?
- Meno a priezvisko hlavného hrdinu sa vyskytuje len na obálke a v nadpise knižky. V samotnom texte potom nájdete už iba krstné meno a prípadne jeho variáciu, ktorú sami do detailu objednávky zadáte.

4. Ak si priplatím, možno do knihy vložiť viac fotiek?
- To bohužiaľ nie je možné. V knižke je vyhradená jedna sekcia, do ktorej možno vložiť osobnú fotografiu. Kapacita knižky nám neumožňuje priestor rozšíriť.

5. Môžu v knižke vystupovať aj súrodenci?
- Do knihy neodporúčame vkladať ako vedľajšieho hrdinu žiadneho z rodinných príslušníkov. Z kníh je evidentné, že kamaráti spolu nebývajú, takže by potom príbeh nemusel byť dostatočne autentický. A navyše, nie je možné vymazať oslovenie "kamarát"/"kamarátka"

6. Ako mám vyplniť kolónku, odkiaľ dieťa pochádza?
- V objednávke uveďte mesto/obec v 6. páde s predložkou v, vo, na (napr. v Dobšinej, vo Fačkove.…). Rôzne mestá a obce majú rôzne skloňovanie, rôzne predložky a tiež koncovky, preto je potrebné kolónku vyplniť v správnom tvare, v akom sa potom objavuje v príbehu.

REKLAMÁCIA

7. Niečo nie je v poriadku. Ako mám tovar reklamovať?
- Reklamovať objednávku je možné vyplnením reklamačného formulára na stránkach www.modryslon.sk. V sekcii Dodacie podmienky - Reklamácia sú uvedené podrobnejšie informácie.

ODOSLANIE OBJEDNÁVKY

8. Zasielate balíčky aj do iných štátov?
- Knižky posielame aj deťom do zahraničia. Kontaktujte nás, prosím, na e-mail info@modryslon.sk s číslom vašej objednávky, my vám vystavíme novú faktúru so zodpovedajúcim poštovným štátu, do ktorého si prajete zásielku poslať.